O kancelarii

Nasza kancelaria powstała w 1992 roku początkowo pod nazwą Biuro Podatkowe Perfekt. W 2006 roku jako kontynuacja wieloletniej działalności została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Perfekt spółka z o.o. Od 2005 roku posiadamy własną siedzibę w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Pułaskiego 76.

Od początku właścicielem, a teraz głównym udziałowcem spółki jest Elżbieta Kasprowicz posiadająca pełne uprawnienia do wykonywania usług doradztwa podatkowego na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych pod numerem 00382. Posiada również uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatem wydanym przez Ministra Finansów – świadectwo kwalifikacyjne 6402/97. Doradca podatkowy Elżbieta Kasprowicz z wykształcenia prawnik i ekonomista – absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Oprócz wykonywania zawodu doradcy podatkowego była również członkiem Rad Nadzorczych w przedsiębiorstwach komercyjnych, członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do spraw Doradztwa Podatkowego, członkiem Sądu Dyscyplinarnego Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Autorka części pytań egzaminacyjnych opracowanych w ramach pracy w Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do spraw Doradztwa Podatkowego, współautorka wydawnictw książkowych związanych z tematyką podatkową.

Kancelaria jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do świadczenia usług doradztwa podatkowego prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności księgowo-doradczej. Współpracuje ściśle z kancelarią radców prawnych, notariuszem i biegłymi rewidentami. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw oraz doradztwie podatkowym. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, których wiedza i wieloletnie doświadczenie są priorytetem przy udzielaniu pomocy podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym.

Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed: urzędami skarbowymi, ZUS, sądami administracyjnymi. Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Pomagamy przy rejestracji nowych firm, zapewniamy obsługę prawną.

Obsługujemy: przedsiębiorstwa osób fizycznych, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z o.o., spółki akcyjne, fundacje, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, firmy zagraniczne.

Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i całkowitą poufność danych zgodnie z obowiązującym prawem. Z satysfakcją pomagamy w osiągnięciu zamierzonych przez nich celów. Jesteśmy przez nich postrzegani jako kompetentni i przyjaźni doradcy, nieuciekający od sytuacji kłopotliwych. Wysłuchujemy każdego problemu natury podatkowej i księgowej – doradzamy i staramy się znaleźć optymalne wyjście z każdej sytuacji.

Wieloletnie doświadczenie, stale aktualizowana wiedza oraz wykształcona kadra pozwalają nam na świadczenie usług wysokiej jakości. W pełni odpowiadamy za naszą prace. Długa obecność na rynku i ciągły rozwój firmy stanowi potwierdzenie rzetelności obsługi rozliczeń podatkowych i dobrych relacji z klientami.

Aktualności